Планувальна діяльність

2020 рік

Рішення Баландинської сільської ради " Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Баландинської сільської ради на 2020 рік та проведення заходів з відстеження їх результативності". Додаток до рішення Баландинської сільської ради "Про затвердження плану діяльності Баландинської ОТГ щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік" Додаток до рішення Баландинської сільської ради "План-графік діяльності Баландинської об'єднанної територіальної громади Кам'янського району щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2020 рік"

11:40 29.11.2019

2019 рік

Рішення Баландинської сільської ради " Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Баландинської сільської ради на 2019 рік." Додаток до Рішення Баландинської сільської ради " Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Баландинської сільської ради на 2019 рік." 15.01.2019 р. Додаток до рішення Баландинської об'єднаної територіальної громади Кам'янського району про затвердження плану діяльності Баландинської ОТГ щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. 15.01. 2019 р. Додаток до рішення Баландинської об'єднаної територіальної громади Кам'янського району про затвердження плану діяльності Баландинської ОТГ щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2019 рік.

10:00 15.01.2019