Вручення велосипедів соціальним працівникам КЗ «Центр з надання соціальних послуг населенню»

Дата: 18.08.2020 10:46

18 серпня 2020 року у Баландинській сільській раді відбулося невеличке свято комунального закладу «Центр з надання соціальних послуг населенню», який створений у грудні 2019 року з метою надання якісних соціальних послуг жителям громади. Шестеро соціальних робітників  Цехмейструк Л.В., Гаркавенко В. М., Телевна Л.М., Куцоконь Т.В., Бойчук В.Ю., Повякель Н.М., які обслуговують 56 осіб,  отримали велосипеди для покращення роботи із отримувачами послуг, адже соціальному працівникові так важливо вчасно прибути і доставити потрібний товар людям похилого віку, одиноким чи інвалідам. Велосипеди придбані за кошти громади.  Сільський голова Моцар М.М., перший заступник сільського голови Бащенко М.М. та головний бухгалтер Муленко В.П. попіклувалися про якнайшвидшу доставку велосипедів соціальним робітникам. У переддень свята дня Незалежності рідної України звучали вітання та побажання трудових звершень. Виконком сільської ради почесною грамотою нагородив Гаркавенко Валентину Миколаївну, соціального робітника, за активну життєву позицію, за сумлінну працю, за подяки тих, кому вона допомагає перебороти побутові труднощі. Теплі усмішки, приємні слова, просте спілкування керівників сільської ради їз працівниками, фотографування на пам'ять - це звичайне життя у Баландинській ОТГ.

Директор КЗ   Коваленко О.М