До Дня перемоги!

Дата: 08.05.2020 11:41

Дорогі Ветерани, шановні земляки!

Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го.

Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

Від імені Баландинської сільської  ради об’єднаної територіальної громади сердечно вітаємо ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів громади з великим і світлим святом Перемоги!

Бажаємо вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!

З повагою виконавчий комітет Баландинської сільської ради!