З Днем Народження!

Дата: 05.02.2020 14:50

Виконавчий комітет Баландинської сільської ради об’єднаної територіальної громади та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження:

• Козову Віру Іванівну – депутата Баландинської сільської ради;
  • Чубанову Галину Анатоліївну – старшого кухара ЗДО «Ромашка» Баландинської сільської ради;
  • Бубнович Ольгу Миколаївну – помічника вихователя ЗДО «Ромашка» Баландинської сільської ради;
  • Кравченко Валентину Валентинівну – вчителя Баландинського ліцею Баландинської сільської ради;
  • Борисенко Надію Іванівну – в.о. старости с. Катеринівка;
  • Федоренко Любов Олександрівну - прибиральницю службових приміщень Баландинського ліцею Баландинської сільської ради!

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості. Нехай родинна злагода, добробут і здоров’я усіх членів Вашої родини забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій!