2019 рік

Дата: 17.12.2019 10:48

Звіт про результати відстеження регуляторного акту - проекте рішення Баландинської сільської ради "Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, на 2020 рік"

Звіт про результати відстеження регуляторного акту - проект рішення Баландинської сільської ради "Про встановлення ставок на єдиний податок, якцизний податок, транспортний податок на 2020 рік"

Звіт про результати відстеження регуляторного акту - проект рішення Баландинської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки, на 2020 рік"

Звіт про результати відстеження регуляторного акту - проект рішення Баландинської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, на 2020 рік"