2020 рік

Дата: 29.11.2019 11:40

Рішення Баландинської сільської ради " Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Баландинської сільської ради на 2020 рік та проведення заходів з відстеження їх результативності".

Додаток до рішення Баландинської сільської ради "Про затвердження плану діяльності Баландинської ОТГ щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік"

Додаток до рішення Баландинської сільської ради "Про затвердження плану діяльності Баландинської ОТГ щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік"