До Дня народження!

Дата: 21.11.2019 15:01

Виконавчий комітет Баландинської сільської ради об’єднаної територіальної громади та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження:

• Касира виконавчого комітету Баландинської сільської ради в с. Радиванівка Сіленко Світлану Станіславівну;

• Касира виконавчого комітету Баландинської сільської ради в с. Катеринівка Березій Світлану Анатоліївну;

• Завідуючу бібліотекою – філіал с. Баландине Телевну Надію Юріївну;

• Начальника відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово – комунального господарства Щоканя Михайла Івановича;

• Прибиральницю сільського Будинку культури Гетьман Людмилу Анатоліївну;

• Депутата Баландинської сільської ради Канюка Ігора Володимировича;

• Діловада виконавчого комітету Баландинської сільської ради в с. Радиванівка Хомяк Тетяну Петрівну!

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості. Нехай родинна злагода, добробут і здоров’я усіх членів Вашої родини забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій!