Святкування Дня Села!

Дата: 04.11.2019 12:08

02 листопада відбулося святкування Дня села Катеринівки, на яке зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої Батьківщини.

На свято зібралось чимало гостей на чолі із головою територіальної громади Миколою Моцаром, який подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема тим хто допомагав під час підготовки до святкування. Також побажав громаді розквіту, міцного здоров’я та добробуту і наголосив, що такі свята дають людям надію на краще життя, спонукають вірити в себе і свої можливості. Гучними оплесками глядачі проводжали кожен номер концертної програми. День народження села вдався на славу!