У Радиванівці відзначили День села.

Дата: 28.09.2019 11:43

У Радиванівці відзначили День села.

28 вересня 2019 року. Вихідний день. Та в центрі села Радиванівка людно. Біля сільського Будинку культури розгортаються батут , веселий дартс, тір, дитячі електромобілі, стоїть установка що виробляє солодку вату, охочих приваблює кега з пивом «Оболонь». Сьогодні тут святкують День рідного села Радиванівка.

Поволі збираються жителі села. Під’їжджають гості, жителі інших сіл громади.

Відкрила захід перший заступник Баландинського сільського голови  - господиня свята Марина Майданівна Бащенко. З вітальним словом та щирими побажаннями до жителів звернувся Баландинський  сільський голова  Микола Михайлович Моцар. Всіх  присутніх пригостили смачним короваєм.

Святковий концерт розпочали аматори сільського будинку культури квартет «Мальви»  в складі Марини Валеріївни Гук, Яни Валеріївни Жмурко, Олени Анадріївни Оношко, Надії Михайлівни Роздобудько,- українськими запальними піснями про любов, вірність, піснями, що славлять рідне село.

Гості свята -  артисти Черкаського міського Будинку культури ім. Івана Кулика - вокальний гурт «Орфей» порадували слух присутніх гарним співом. Зачарували глядачів маленькі виконавиці східних танців в яскравих костюмах з танцювального колективу «AISHA» м. Кам’янка. Запалював дружним сміхом аудиторію юний гуморист Андрій Сіленко.

В ході концерту було відзначено подарунками, солодощами,  шампанським: пари, що одружилися у 2019 році, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, учасників АТО, матерів – героїнь, людей, що у 2019 році відзначили своє 60 річчя та 80 річчя, новонароджених .

Наприкіці свята люди вдосталь поласували смачною кашею, пивом, чаєм з печивом . Юне покоління ласувало солодкою ватою.

Дійство пройшло у святковій і піднесеній душевній атмосфері.

День догорав… Люди, задоволено перемовляючись, розходились по домівках.

А біля Будинку культури ще довго лунала танцювальна музика. Свято продовжувалось дискотекою.

День села стало у Радиванівці традиційним. Відрадно відзначити, що люди можуть тут відпочити, відійти від проблем.

Щире велике спасибі за це організаторам: дирекції Радиванівського Будинку культури, першому заступнику сільського голови Бащенко М.М., нашим спонсорам: ТОВ «Олімп», ТОВ «Агро-Рось-Інвест»,ТОВ «Затишок», ФГ»Руденко В.В.»,  ПРАТ «Оболонь» в особі

В.В. Гука .

Гість свята С.В. Січкар