Свято до Дня захисника України!

Дата: 15.10.2019 16:46

В приміщенні сільської бібліотеки в с. Баландине відбулося  вшанування Захисників Вітчизни на тему «Війна. Чом не щезла вона навіки?». Бібліотекар Надія Юріївна Телевна запросила на свято учасників бойових дій в зоні АТО. Відгукнулися та завітали на свято Микола Антонович Заславський, Сергій Станіславович Коваленко, Олег Миколайович Тітаєвський, Сергій Миколайович Трохименко. Учні місцевої школи та педагоги взяли активну участь в підготовці та проведенні заходу. Протягом свята звучали вірші на тему російсько-української війни у виконанні учнів. Анна Володимирівна Сорокіна прочитала власну поезію, чим викликала сльози в присутніх у читальному залі.   Від Катерини Василівни Куліковської  дізналися про знаменитих земляків Бориса Степановича Карпенка та Пилипа Сергійовича Юрика.  У виконанні Катерини Василівни  прозвучала поезія на тему війни  цих авторів. Учасники бойових дій в зоні АТО були небагатослівні, але на прохання господині , розповіли про свої нагороди. Лейтмотив святкової зустрічі: наш обов’язок -завжди пам’ятати тих, хто захищав і захищає нашу державу.

На згадку залишилося спільне фото на пам'ять.