До Дня народження!

Дата: 05.08.2019 15:01

Виконавчий комітет Баландинської сільської ради об’єднаної територіальної громади та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження:

• Інженера з охорони праці Баландинської сільської ради Дорду Олександра Анатолійовича;

• Вчителя з початкової освіти Баландинської ЗОШ I-III ступенів Гудименко Альону Олександрівну;

• Вчителя Баландинської ЗОШ I-III ступенів  Бурку Віту Миколаївну;

• Вчителя Баландинської ЗОШ I-III ступенів  Комірного Сергія Анатолійовича;

• Водія пожежної команди Дилявського Михайла Васильовича;

• Прибиральницю службових приміщень Баландинської ЗОШ I-III ступенів  Горшкову Лідію Олександрівну;

• Прибиральницю сільського будинку культури с. Баландине Шурупову Жанну Володимирівну;

• Прибиральницю службових приміщень адмінприміщення виконавчого комітету Баландинської сільської ради в с. Радиванівка Комєлєву Аллу Миколаївну!

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості. Нехай родинна злагода, добробут і здоров’я усіх членів Вашої родини забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій!