припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янської громади

Випускний вечір

Дата: 09.07.2019 12:20

28 червня 2019 року о 2030 в Баландинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Баландинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області відбувся випускний вечір

В шкільній оселі свят завжди багато,

Де музика лунає, чути спів,

Але у червні надзвичайне свято –

Ми проводжаємо своїх випускників!

Позаду залишилися протоптана стежина до шкільного порогу і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка, попереду – незвідана даль...

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, школи, влади й громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України.

Приємною несподіванкою для наших випускників став візит народного депутата Верховної Ради України Рудика С.Я., який завітав до нас на свято з подарунком для випускників та школи.

Педагогічний та учнівські колективи Баландинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів виражають щиру подяку народному депутату за те, що він не був байдужим до наших проблем і взявся допомогти їх розв’язати.

Бажаємо Вам  здоров'я, успіхів і фінансового процвітання! Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб і сподіваємось на подальшу підтримку!