A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Баландинська територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янської громади

Відбулась 7 чергова сесія VII скликання Баландинської сільської ради ОТГ.

Дата: 27.06.2019 13:01
Кількість переглядів: 399

27.06.2019 року відбулась 7 чергова сесія VII скликання Баландинської сільської ради ОТГ.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної    ділянки, на 2020 рік.

3. Про встановлення ставок на єдиний податок, акцизний податок, транспортний податок на 2020 рік.

4. Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Баландинської сільської ради.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 16.01.2019 року № 2-2/VII «Про місцеву Програму «Турбота» на 2019 рік”.

6.  Про надання субвенції управлінню  соціального захисту населення Кам’янської районної державної адміністрації Черкаської області.

7. Про надання субвенції у  «Кам’янський міськрайонний інклюзивно-ресурсний центр»   Кам’янської міської ради Черкаської області.

8. Про надання субвенції Кам’янській центральній районній лікарні.

9. Про внесення змін до рішення сільської ради № 2-4/VII від 16.01.2019 року «Про  бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік” (із змінами та доповненнями внесеними рішеннями сесій  сільської  ради  № 3-2/ VII від 26.01.2019 р.,  № 4-2/ VII від 26.02.2019 р.,  № 5-4/ VII від 14.03.2019 р.,  № 6-12/ VII від 17.05.2019 р.).

10. Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність Баландинської сільської ради  об’єднаної територіальної громади.

11. Про Затвердження Положення про оренду земельних ділянок комунальної власності в Баландинській сільській раді об’єднаної територіальної громади.

12. Про вилучення земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

13.  Про розгляд заяви   гр.Громадської Н.Є.

14.  Про погодження на надання дозволу на розробку проекту відведення та передачу у безоплатну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Тріфанову М.М.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність гр.Уманській Г.Г..

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Уманській Г.Г..      

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Пелявському С.М..      

18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Макусі О.В.      

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Шимко Л.О..      

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Плаксій А.К..      

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Тарасюку К.А..      

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Повякель Н.М..

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва гр. Босецькому С.Ф..

24. Про  передачу в оренду земельної ділянки для городництва гр..Босецькому С.Ф..

25. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр.Кучмі В.Г.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  непереоформленої (неуспадкованої) земельної ділянки.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб ( в межах населеного пункту) c.Коханівка

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб  ( за межами населеного пункту) c.Коханівка

29. Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку громади.

30.  Про надання згоди на відкриття та збереження мережі класів з чисельністю учнів 4 особи в класах в Баландинській загальноосвітній школі Баландинської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

31. Про план роботи Баландинської сільської ради об`єднаної територіальної громади на ІІІ квартал 2019 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь