2019 рік

Дата: 16.05.2019 10:59

Проект рішення Баландинської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік."

Проект рішення Баландинської сільської ради " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік."

Проект рішення Баландинської сільської ради "Про встановлення ставок на єдиний податок, акцизний податок, транспортний податок на 2020 рік."

Аналіз регуляторного акту проекту рішення Баландинської об’єднаної територіальної громади «Про місцеві податки і збори» на 2020 рік.

Проект рішення Баландинської сільської ради  "Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки"