A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Баландинська територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янської громади

Відбулась 6 позачергова сесія Баландинської сільської ради VII скликання

Дата: 17.05.2019 14:58
Кількість переглядів: 193

17.05.2019 року відбулась 6 позачергова сесія VII скликання Баландинської сільської ради ОТГ.

 

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Звіт про виконання сільського бюджету об’єднаної територіальної громади за перший квартал  2019 року.

2. Про надання субвенції відділу освіти Кам’янської  ОТГ.

3. Про надання субвенції Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’янського району.

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.01.2019 року № 3-11/VII «Про Програму розвитку першої медико-санітарної допомоги Баландинської сільської ради на 2019-2022 роки».

5. Про надання субвенції Комунальному некомерційному підприємству «Кам’янськийрайонний центр  первинної медико-санітарної допомоги».

6. Про надання субвенції Кам’янській центральній лікарні.

7. Про створення Комунального підприємства «НАДІЯ» виконавчого комітету Баландинської сільської ради.

8. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності виконавчого комітету Баландинської сільської ради.

9. Про призначення на посаду директора Комунального  підприємства «НАДІЯ» виконавчого комітету Баландинської сільської ради.

10. Про затвердження штатного розпису Комунального  підприємства «НАДІЯ» виконавчого комітету Баландинської сільської ради на 2019 рік.

11. Про внесення змін до рішення сільської ради від 16.01.2019 року № 2-1/VII «Про Програму соціально-економічного розвитку Баландинської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”.

12. Про внесення змін до рішення сільської ради від 16.01.2019 року № 2-4/VII «Про  бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”.

13. Про погодження проекту регуляторного акта  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».

14. Про погодження проекту регуляторного акта  «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

15. Про погодження проекту регуляторного акта  «Про встановлення ставок на єдиний податок, акцизний податок, транспортний податок на 2020 рік».

16. Про затвердження Положення про сільську бібліотеку об’єднаної територіальної громади.

17. Про реорганізацію виконавчих комітетів.

18. Про внесення змін до рішення сільської ради від 14.03.2019 року № 5-6/VII «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність”.

19. Про затвердження Схеми санітарного очищення населених пунктів.

20. Про розроблення проектів землеустрою щодо встановлення адміністративно-територіальних одиниць населених пунктів.

21. Про розгляд заяви гр.Коваленко Л.О..

22. Про розгляд заяви гр.Луценко Н.О..

23. Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

24. Про вилучення земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Щербині В.О..

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Івановій  І.М..

27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Лотнік  В.М..

28. Про надання дозволу на розроблення технічної   документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі   ( на місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   ( присадибна ділянка ) в межах с.Радиванівка гр. Лляному М.О.

29. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Лотнік С.В..

30. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Волошин Г.Т..

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд у приватну власність гр.Cкіцько О.В..

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Гетьману О.М.      

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Жмурку В.П.      

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Жмурко А.В.      

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Сніцар Н.І.      

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у спільну сумісну власність гр.Малаєва М.І,Малаєвої Л.Д.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Малаєву М.І.      

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Малаєвій Л.Д.      

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд у безоплатну власність гр.Бащенку Ю.М.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Бащенку Ю.М.      

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Семенюк В.А.      

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Дворовому П.Д.      

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Скляренко Н.Д.      

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Лотнік С.В.      

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Снігуру М.В.      

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та безоплатну передачу гр. Романченку С.І.     

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та безоплатну передачу гр. Романченку С.І.   

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Скіцьку О.В.      

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Колісніченко К.І.      

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Навожко Н.Є.      

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Буценко Л.В.      

52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та безоплатну передачу гр.Хомяк Т.С.      

53. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб ( в межах населеного пункту)  с.Радиванівка.

54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб ( в межах населеного пункту)  с.Баландине.

55. Про погодження на надання дозволу на розробку проекту відведення та передачу у безоплатну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Кравченка Д.О.

56. Про внесення змін до рішення сільської ради від 14.03.2019 № 5-10/VII «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.. Діхтяренко Є.М.»

57. Про надання згоди на розірвання договорів оренди земельних ділянок (не витребуваних земельних часток (паїв)).

58. Про передачу в оренду земельних ділянок (не витребуваних земельних часток (паїв)).

59. Про затвердження Правил благоустрою території Баландинської сільської об’єднаної територіальної громади

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь